To nejlepší pro děti

 

Dětem na míru
Důraz na bezpečnost
Dlouhá životnost
Důmyslný detail
Dostupnost
Design a originalita
Domácí výrobce
Dobročinnost 
 

DĚTEM NA MÍRU - Prolézačky 8D odpovídají konkrétním potřebám dětí. Nabízíme vybavení hřišť pro všechny věkové kategorie - pro děti od jednoho roku věku, pro dospívající mládež i pro seniory. Vyrábíme  herní prvky pro děti se speciálními potřebami, pro děti zdravotně či sociálně znevýhodněné, realizujeme projekty na míru dle přání zákazníka. Naše herní prvky je možno uzpůsobit pro handicapované a tělesně postižené. 8D podporuje kreativitu, samostatnost a fyzickou zdatnost dětí a mládeže.

DŮRAZ NA BEZPEČNOST - Každá fáze výroby prolézaček 8D, od návrhu až po konečnou realizaci, je pečlivě kontrolována s důrazem na bezpečnost. Všechny herní prvky jsou certifikovány dle normy ČSN - EN 1176 a 1177. Používáme pouze vysoce kvalitní, ekologické a hygienicky nezávadné materiály. Všechny nosné prvky i spojovací materiál jsou dimenzované na mnohonásobně vyšší zatížení.

 

DLOUHÁ ŽIVOTNOST - Prolézačky 8D jsou extrémně odolné proti povětrnostním vlivům a vandalismu. Herní prvky 8D jsou prakticky bezúdržbové a jejich životnost přesahuje 15 let. Vzhledem k vysoké kvalitě vstupních materiálů a zpracování 8D poskytuje nadstandardní záruky. 10 let záruka na HD-PE plastové prvky, nosné prvky z žárově zinkované oceli (základové patky, konstrukce, sloupky) a nerezové prvky (madla a spojovací prvky). 4 roky záruka na ostatní nosné části (skluzavky, příčky z dubové kulatiny a řetězy). 2 roky záruka na všechny ostatní díly (řezivo a kulatinu, galvanicky zinkovanou ocel, pružiny a pohyblivé prvky, povrchovou úpravu atd.)

DŮMYSLNÝ DETAIL - Spoje a detaily výrobků 8D jsou navrženy účelně a bezpečně. Spoje odolávají vysokému zatížení, kvalitní provedení zamezuje zadržování vody na plochách a zvyšuje životnost prvků. Všechny hrany jsou bezpečně zaobleny, rozměry odpovídají ergonomickým požadavkům a potřebám dětí. Každý detail je důkladně promyšlen.

 

DOSTUPNOST - Vyrábíme netradiční, originální prolézačky 8D, které mají nízkou cenu v poměru k vysoké kvalitě a dlouhé životnosti. Návrh a celkové prostorové řešení hřiště včetně technické dokumentace provádíme zdarma. Mateřským školám a dalším dětským zařízením poskytujeme výrazné slevy. Herní prvky 8D jsou dostupné i soukromým odběratelům bez snížení nároků na kvalitu a bezpečnost.

DESIGN A ORIGINALITA - Nadčasový design prolézaček 8D a jedinečná konstrukce  poskytuje široké možnosti využití. Každá prolézačka přináší radost  tvůrčího ducha do šedi klasických unifikovaných dětských hřišť. Nabízíme možnost  tématického zaměření hřiště: Safari, Oceán, Dino a Farma. Hřiště 8D rostou s vámi - je možné je budovat postupně v etapách dle vašich potřeb a možností.

 

DOMÁCÍ VÝROBCE - 8D o.s. je občanské sdružení se sídlem v Brně na Kraví hoře. Český výrobce s dlouholetou tradicí přináší na český trh zcela nové pojetí dětských hřišť.  Jsme Vám nablízku - můžeme pružně reagovat na vaše požadavky, odpadají vysoké náklady na dopravu. Přímo od výrobce - oskytujeme veškeré náhradní díly a bezproblémový záruční a pozáruční servis. Spolupracujeme s českými výrobci a dodavateli. 

DOBROČINNOST - Myšlenka 8D je založena na toleranci, získávání zkušeností, ochotě k vlastní změně a službě druhým. Dlouhodobě pracujeme na projektech podpory postižených či jinak znevýhodněných osob. Každý rok vybíráme zařízení, ve kterém zdarma pomáháme zlepšit prostředí pro děti. Budujeme Centrum 8D, nabízíme veřejnosti široké spektrum aktivit, zahrnující sportovní programy, tvůrčí dílny, vzdělávací, integrační a kulturní aktivity. Vytváříme příležitosti pro seberealizaci netradiční formou ve smysluplných projektech. Do projektů 8D se zapojují dobrovolníci z České republiky i ze zahraničí. Více o aktivitách a projektech 8D najdete na www.centrum8d.cz

Produkty v kategoriích

8D Prolezáček 8D

  • Dětem na míru
  • Důraz na bezpečnost
  • Dlouhá životnost
  • Důmyslný detail
  • Dostupnost
  • Design a originalita
  • Domácí výrobce
  • Dobročinnost

8D o.s.

Rybkova 23, obj. 30
602 00 Brno
e-mail: info@hriste8d.cz
tel.: +420 777 311 331