Náhradní plnění

Pracovní příležitosti pro postižené a úspora Vašich peněz!

Co je náhradní plnění?

Zákon o zaměstnanosti č. 435/2004 Sb. ukládá zaměstnavateli (včetně státních institucí) s více než 25 zaměstnanci povinnost zaměstnávat osoby se zdravotním postižením. Povinný podíl těchto osob na celkovém počtu zaměstnanců je stanoven ve výši 4%.

Za nesplnění této povinnosti je zaměstnavatel povinen odvést do státního rozpočtu za každou osobu se zdravotním postižením, kterou by měl zaměstnávat, ročně 2,5 násobek průměrné mzdy.

V případě, že sami nezaměstnáváte potřebný počet zaměstnanců se zdravotním postižením, můžete tuto povinnost splnit zakoupením výrobků nebo služeb od organizací zaměstnávajících více než 50 % zaměstnanců se zdravotním postižením.

Co Vám nabízíme?

Pracovní příležitosti pro postižené  a úsporu Vašich peněz!

Zrealizujeme Vám dětské hřiště dle vašeho přání - ušetříte tak Vaše finance díky nákupu toho, co skutečně potřebujete. Tím vyřešíte svojí zákonnou povinnost, dáte práci těm co jí potřebují a vy získáte krásné Hřiště 8D. My Vám budeme garantovat, že se na jeho výrobě budou podílet zdravotně hendikepovaní v minimálním podílu 50%, které je zapotřebí k uznání náhradního plnění. K tomu Vám samozřejmě vystavíme potřebnou dokumentaci a vyřídíme vše, co je ze zákona potřebné a nutné.

Dle novely zákona č 435/2004 Sb. o zaměstnanosti s účinností od 1.1.2013 byl stanoven pro všechny poskytovatele tzv. náhradního plnění maximální roční limit celkového obratu. Po jeho překročení již nebudou moci prodat zboží a služby jako náhradní plnění.  Z tohoto důvodu doporučujeme včasnou rezervaci objemu plnění.

Pokud budete mít zájem o tuto nabídku, neváhejte nás kontaktovat, rádi Vám poskytneme více informací.

Online kalkulátor náhradního plnění

 

 

Produkty v kategoriích

8D Prolezáček 8D

  • Dětem na míru
  • Důraz na bezpečnost
  • Dlouhá životnost
  • Důmyslný detail
  • Dostupnost
  • Design a originalita
  • Domácí výrobce
  • Dobročinnost

8D o.s.

Rybkova 23, obj. 30
602 00 Brno
e-mail: info@hriste8d.cz
tel.: +420 777 311 331